0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Domy
Cała Polska

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

O nas

Historia naszej firmy:

sierpień 2008 r. - powstanie firmy, biuro w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Piłsudskiego 16
styczeń 2010 r. - przeniesienie siedziby firmy na ulice Targową 12, gdzie jesteśmy do dzisiaj. Tutaj mieści się siedziba firmy: całe „serce” i „rozum” biura. Do dzisiaj pracują tutaj najlepsi Agenci naszej firmy.
luty 2011 r. - otwarcie pierwszego oddziału firmy w Rybniku, na ulicy Rynek 4 (nad Rossmanem). Oddział znajduje się tutaj do dzisiaj i dzięki pracującym tu Agentom mamy ugruntowaną pozycję na rybnickim rynku nieruchomości. Pracujący tutaj Agenci należą do najlepszych w całej firmie.
listopad 2011 r. - otwarcie oddziału w Bielsku - Białej przy ulicy Szkolnej 2
luty 2013 r. - przeniesienie bielskiego oddziału na plac Smolki w Bielsku Białej

Wraz z rozwojem firmy, zatrudnialiśmy nowych doradców, kładąc przy tym nacisk na ich znajomość rynku nieruchomości, kompetencję, profesjonalizm oraz dobry kontakt z klientem. Inwestujemy w kszta- łcenie naszej kadry, dlatego korzystając z naszych usług mogą mieć Państwo pewność, iż zostaną obsłużeni najlepiej jak to jest możliwe.

Zamknij okno

DOMeX S.C.
DOMeX S.C.

ul. Targowa 12,
44-300 Wodzisław Śląski

O nas

Biuro Nieruchomości DOMEX zostało założone 2008 roku przez Grzegorza Pluta i Bogdana Milota. Już od początku jego istnienia zajmowaliśmy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz doradztwem na rynku nieruchomości.

więcej »
Oferta dnia dom Marklowice 198m2 610 000 zł
  • DOMeX S.C. (111)
Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:
Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Dom to budynek, który jest przystosowany do celów mieszkalnych zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i użytkowym. Stanowi go zarówno dom jednorodzinny, jak i samodzielna część budynku bliźniaczego, czy szeregowego w budownictwie wielorodzinnym.

W domu wyróżnić można zarówno pomieszczenia mieszkalne, takie jak pokój dzienny, sypialnia, pokój dziecięcy, jak i pomocnicze: kuchnia, jadalnia, łazienka, techniczne, np. kotłownia i gospodarcze, np. komórki, spiżarnie, garaże. Do wielu tego typu budynków przynależy ogródek, a także udział w drodze dojazdowej.

Domy jednorodzinne budowane są na terenach wiejskich i miejskich, zarówno jako budynki wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej (dwa domy posiadające jedną ścianę wspólną), jak i szeregowej (szereg budynków o wspólnych ścianach bocznych).

Każdy z rodzajów domów może być parterowy, piętrowy i wyższy. Jego metraż może być niewielki, ale stawiane są również duże wille i rezydencje. Wszystko w zależności od potrzeb.

Domy mogą być budowane na osobnych gruntach, ale również tworzyć osiedla. Na terenie wielu z nich tworzone są wręcz odrębne zespoły urbanistyczne ze sklepami, lokalami usługowymi, szkołami.

Dzisiaj domy buduje się nie tylko murowane, ale również drewniane i szkieletowe. Warto wiedzieć, czym się charakteryzuje każda z technik, aby dokonać właściwego wyboru. Ponadto ze względu na straty ciepła obecnie budowane domy można podzielić na konwencjonalne, energooszczędne, pasywne.

Domy można nabyć zarówno na rynku wtórnym, jak i na rynku pierwotnym – oferowane przez deweloperów i innych inwestorów prywatnych.

Copyright © 2011-2017 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry